Egenproduktion af genbrugsplastEgenproduktion af genbrugsplast
Bestil før kl. 14.00 - så sender vi i dagBestil før kl. 14.00 - så sender vi i dag
Lagerførende på varer til akutopgaverLagerførende på varer til akutopgaver
Gratis beregning og dimensioneringGratis beregning og dimensionering

Region 1

VirksomhedNavnPostnummerByTelefonMobilE-mailWeb
Hee Entreprise A/SOle Madsen6950Ringkøbing97335360 om@hee-entreprise.dkhttp://www.hee-entreprise.dk 
Peters Kloak & AnlægPeter Mathiesen6960Hvide Sande9731320040462104peter.mathiesen@mail.tele.dk 
Kloakmester Kim Madsen ApSKim Madsen7850Stoholm Jyll61685365 kim@madsenskloak.dkhttp://www.madsenskloak.dk 
Rene Mathiassen A/SSøren Rasmussen8240Risskov40455089 sr@rene-m.dkhttp://www.rene-m.dk/ 
Jakob Blohm8240Risskov40455089 info@rene-mathiassen.dkhttp://www.rene-m.dk/ 
Rene Mathiassen8240Risskov40455089 rene@rene-m.dkhttp://www.rene-m.dk/ 
Kim Pedersen8240Risskov40455089 kabel@rene-m.dkhttp://www.rene-m.dk/ 
 
Carsten Bolding Jensen8240Risskov40455089info@rene-mathiassen.dkhttp://www.rene-m.dk/ 
Entreprenør Morten Hastrup ApSMorten Hastrup8250Egå40115105 mail@emh-aps.dkhttp://www.emh-aps.dk 
Murermester Peter Nielsen A/SPeter Priess Nielsen8270Højbjerg86290255 murermester@peternielsen.dkhttp://www.peternielsen.dk 
Hov Anlæg & Entreprenørfirma ApSOle Peter Jacobsen8300Odder28924858 ch@hov-ae.dkhttp://www.hov-ae.dk 
Hov Anlæg & Entreprenørfirma ApSPeter Hansen8300Odder28924858 ch@hov-ae.dkhttp://www.hov-ae.dk
Entreprenørfirmaet Torben Svendsen ApSFrank Reiche8464Galten86954590 info@torbensvendsen.dk 
Murerfirmaet Sigvald Rasmussen & Søn ApSMogens Rasmussen8500Grenaa29440547 murer@rasmussen.mail.dk 
ThomikMichael Mikkelsen8543Hornslet86999211 info@thomik.dkhttp://www.thomik.dk
Murerfirmaet Bent Klausen ApSTorben Nielsen8586Ørum Djurs86381160 info@bentklausen.dkwww.bentklausen.dk
EM Kloak og AnlægMads Hansen8600Silkeborg24463663 info@emkloakoganlaeg.dkhttp://www.emkloakoganlaeg.dk 
Kloak Ekspressen ApSFrank Johansen8800Viborg20148286 post@kloak-ekspressen.dkhttp://www.kloak-ekspressen.dk 
Kloak Ekspressen ApSBo Pedersen8800Viborg20148286 post@kloak-ekspressen.dkhttp://www.kloak-ekspressen.dk 
Brdr. AndersenMads Heinrichson8920Randers NV86429355 mads@brdr.dkwww.brdr.dk
Dansk Miljø KloakFlemming Stensgård Poulsen9000Aalborg*29914006 danskmiljoekloak@hotmail.comhttp://www.dm-kloak.dk
Bent Elkjær & Sønner A/SHenrik Elkjær9200Aalborg SV20138601 henrik@elkjaer.infohttp://www.elkjaer.info 
Jan Dam A/SJan Olesen9200Aalborg SV5151228898189897post@jandam.dkhttp://www.jandam.dk 
S. P. Jensen A/SBrian Jensen9230Svenstrup J98381466 spjensen@spjensen.dkhttp://www.spjensen.dk 
Holm EL & VVS A/SPeter Bøjer9310Vodskov*98293966 michael@holmelvvs.dkhttp://www.holmelvvs.dk 
Holm EL & VVS A/STim Holst Gregersen9310Vodskov*98293966 michael@holmelvvs.dkhttp://www.holmelvvs.dk 
Holm EL & VVS A/SMorten Nielsen9310Vodskov*98293966 michael@holmelvvs.dkhttp://www.holmelvvs.dk 
Entreprenørfirmaet Flemming Larsen-Ledet ApSFlemming Larsen-Ledet9440Aabybro20128277 kontakt@flemminglarsen-ledet.dkhttp://www.flemminglarsen-ledet.dk 
Aktieselskabet Karl JensenLeo Kastrup9500Hobro9852038820197258lk@karljensen.dkhttp://www.karljensen.dk 
Entreprenør Mads ThomsenLene Thomsen9760Vrå98981645 mt@madsthomsen.nethttp://www.madsthomsen.net 

Kontakt os

Har du spørgsmål til vores produkter, løsninger eller services? Eller søger du hjælp til beregninger og dimensioneringer? Vi står klar til at hjælpe. Udfyld formularen herunder, og vi kontakter dig hurtigst muligt.